Nový formát pro větší zásah na prémiových plochách

V minulých dnech jsme inzerentům zpřístupnili nový formát pro grafickou inzerci o rozměru 480 x 300 px. Oslovíte s ním své zákazníky na domovské stránce Seznam.cz a dalších prémiových webech.

V pořadí 16. podporovaným rozměrem grafické inzerce je 480 x 300 px. Inzerci v tomto formátu již teď zobrazujeme na domovské stránce Seznam.cz, kde se s ním zatím můžete setkat nejčastěji v podobě dynamického retargetingu.

Náhled nového formátu 480 x 300 px s inzerátem dynamického retargetingu.

Dále se formát zobrazuje na lifestylovém magazínu Super.cz (7 000 000 zobrazení stránek a 1 140 000 reálných uživatelů denně) na hlavní stránce a v detailu článku.

Již v tuto chvíli můžete bannery v podporovaných formátech doplňovat do svých obsahových kampaní.

Získejte náskok před konkurencí a zadejte do svých kampaní nový formát 480 x 300 px co nejdříve.

Za celý tým Skliku David Velechovský a Pavel Hennlich

Komentáře

 1. Pavel

  Doteď se zobrazoval v dyn. rem. pouze jeden produkt, je to tak? Dokážu někde v účtu najít, jestli má lepší výkonnost samostatný produkt, nebo více produktů pohromadě?

  Děkuju

 2. David Velechovský

  Dobrý den Pavle, máte pravdu. Doteď byl na HP Seznam.cz v reklamní jednotce jediný produkt. Informace o tom, který typ reklamní jednotky fungoval lépe, v účtu dostupná bohužel není. Veškeré úpravy však hlídáme a kdyby se prokázal negativní dopad na výkon, šablonu upravíme.

 3. Dominik Neckař

  Banner může být statický i animovaní .gif?

  Díky.

 4. David Velechovský

  Update: Na domovské stránce Seznam.cz není dovolené používat animované bannery. Děkujeme za pochopení.

 5. Tomáš

  Dobrý den,

  možná hloupý dotaz, ale jakým způsobem mám zadat nový formát 480x300px do svých DRTG kampaní? Myslel jsem, že šablony (formáty) Sklik vybere sám.

  Díky za odpověď

 6. David Velechovský

  Dobrý den Tomáši,

  ano, pro DRTG opravdu Sklik vytváří šablony za Vás. Pokud byste ale zde chtěl oslovit své zákazníky pomocí bannerů, je třeba nahrát banner o tomto novém rozměru.

  Hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *